Serwis AGD i URZĄDZEŃ GAZOWYCH

U nas mogą Państwo  naprawić lub zgłosić montaż:

  • - kuchenek gazowych, gazowo-elektrycznych, elektrycznych
  • - piekarników elektrycznych
  • - gazowych ogrzewaczy wody produkcji TERMET
  • - gazowych kotłów jedno i dwufunkcyjnych produkcji  TERMET
  • - gazowych urządzeń gastronomicznych

 

ŚWIADCZYMY RÓWNIEŻ USŁUGI  Z ZAKRESU;

- projektowania i wykonastwa instalacji co i wod-kan
- projektowania i wykonastwa wewnętrznej instalacji gazowej
- projektowania i wykonastwa instalacji solarnej

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

 Naszą specjalnością są usługi serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne) na terenie  województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego oraz części mazowieckiego Mława, Działdowo.

 Dzięki profesjonalnym i sprawdzonym rozwiązaniom, odpowiednim zapleczem warsztatowym upoważnieni jesteśmy do udzielania gwarancji na nasze usługi. Jako odpowiedni partner we wspólnych działaniach dajemy Państwu fachową pomoc i zadowolenie. Realizujemy zadania, które są niezmiernie ważne dla ceniących sobie czas i jakość pracy.

Nasz zespół tworzą ludzie młodzi, dynamiczni - dążący do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Chętnie będą służyć Państwu radą i pomocą także po zakończeniu realizacji naprawy czy zakupu.

 

Usługi  proszę zamawiać  e-mailem na adres: damarserwis@poczta.fm, oraz bialystok@damarserwis.pl  lub telefonicznie 89 512-60-60, 503-313-583, 507177682, 507177685.  W ciągu 24 godzin od momentu wysłania do nas przez Państwa e-maila, skontaktujemy się telefonicznie w celu ustalenia daty i godziny wizyty oraz potwierdzenia podanych danych.